Vánoce v Žehušicích

Termín výstavy: od 18.listopadu 2017.

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGRAFIE Z PŘÍPRAVY SLEDUJTE NA NAŠEM FACEBOOKU

Prodej vánočních dekorací, aranžmá a vánočních stromků (většina z vlastní plantáže) až do 24. prosince.

VÁNOČNÍ TRENDY 2016

Dotek vánoc

Pohlazení od babičky, která pekla tu nejbáječnější vánočku! A jakou má barvu? No přece jako babiččin červenobílý kostkovaný ubrus ozdobený vázičkou se smrkovými větvičkami a jmelím! V rohu pokoje pak vánoční stromeček ozdobený jablíčky, slámovými ozdobkami a červenými mašličkami. Klasické vánoce, jimž dominuje červená a bílá barva, doplněná jehličím, jablky, perníčky a vonící po svařeném vínu a skořici.

Lesní poklady

Inspirujte se samotnou podstatou lesa a pohledy do něj. Na první pohled se zdají všechny stejné a přesto je každý naprosto jiný. Zelená ve všech myslitelných odstínech, teplé tóny hnědé, to je samotné srdce lesa. Nesmíme zapomenout také na dary lesa – šišky, žaludy, bukvice, doplněné mechovou peřinkou. S hebkostí lesa soupeří už jen hebkost zvířecích kožíšků a ptačího peří. To vše tento trend využívá!

Zimní zahrada

Svěží a čistý trend, plný elegance a ženskosti, působící uklidňujícím dojmem. Čistá bílá, doplněná zlatými odlesky sněhových vloček. Představte si teplé plameny svíčky, tetelící se v jiskřivé sněhové závěji. Uklidňuje jako maminčina náruč a přesto cítíte sílu skrytou pod povrchem. Bílá barva je kombinována se zlatou, nesmí chybět třpytky a ledové krystaly, saténové stuhy, bílé peří, prostě vše hedvábně hladké jako pleť ženy.

Tichá noc

Temná noc plná hvězd najednou ozářená světlem padající hvězdy. Kombinace zdánlivě odlišných barev a to zlaté, stříbrné, tmavě modré, bordó a hnědé přecházející místy do oranžova nás přenáší do jiného světa. Do světa budoárů a salonů velkých honosných paláců. Do světa předminulého století, kde byl okázalý luxus a třpyt známkou nejen dobrého postavení, ale i dobrého vkusu. Ornamentální vzory a honosný look je inspirován právě tímto trendem.

Pokud stále ještě váháte, která barevná kombinace bude lahodit vašemu oku a duši nejvíc, přijďte načerpat vánoční náladu k nám do Žehušic. Nabídneme vám vánoční inspiraci a společnými silami připravíme vaše domovy na nadcházející svátky.

Adventní věnce

Vánoční svícny

Štědrovečerní aranžmá

Možnost individuálních objednávek nebo výběru přímo na prodejně (cca 7 dní před štědrým dnem).