Vánoce v Žehušicích

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGRAFIE Z PŘÍPRAVY SLEDUJTE NA NAŠEM FACEBOOKU

Prodej vánočních dekorací, aranžmá a vánočních stromků (většina z vlastní plantáže) až do 24. prosince.

VÁNOČNÍ TRENDY 2017

Tajuplná historie

Nechme se unášet starobylými příběhy z Egypta, Indie či Řecka a Říma. Objevme kouzlo paláců, chrámů i přepychových hrobek. Okázalost, zlato, stříbro, drahé kameny. Modré safíry, rudé rubíny, smaragdy, růženíny. Tím vším je tajuplná historie inspirována. Syté barvy v kombinaci se zlatou a stříbrnou, svíčky, z materiálů kov, samet, brokát. Ukažte světu, že se nebojíte barev!

Vánoce na chalupě

Připravte si jehlice, háčky i šití po babičce, v lese nasbírejte větvičky borovic, šišky, mech… Prosté, jednoduché, nadčasové. Naturální vzhled, použití především přírodních materiálů jako je len, vlna, kůra. A také hojné využití přírodnin – oříšky, žaludy, kaštany,. Důraz je kladen především na ručně vyráběné dekorace. Zastavte se před Vánoci a užijte si společné chvíle při vyrábění vánočních dekorací! To je posláním této myšlenky!

Zimní krajina

Představte si procházku zimní krajinou. Sluníčko svítí, sněhové vločky vířící na strání se jemně třpytí, stromy jsou ozdobeny jinovatkou, střechy navlékly náhrdelníky z rampouchů… A stejně tak je tento trend, bílý, zlatavě třpytivý odraženými paprsky slunce, ale zároveň prostinký prostupujícími odstíny béžové a hnědé, to jak někde vykoukla část větve nebo země. Hojně se uplatňuje dřevo a přírodní materiály, z barev kromě bílé a zlaté též písková a další odstíny hnědé.

V říši skal

Kamenné dómy, brány, ostrohy ve své majestátnosti shlížejí tisíce let… Střídají se zde všechny odstíny šedé od téměř bílé se stříbrnými záblesky slídy za slunečných dní až po černou, když skály bičuje déšť. A přesně tak to kopíruje poslední letošní trend. Bílá, šedá, černá, stříbrná. Z materiálů kámen, kov, beton, vlna, plsť. Pokud jsou vaší doménou moderní interiéry, s dekoracemi v tomto duchu nemůžete šlápnout vedle.

Pokud stále ještě váháte, která barevná kombinace bude lahodit vašemu oku a duši nejvíc, přijďte načerpat vánoční náladu k nám do Žehušic. Nabídneme vám vánoční inspiraci a společnými silami připravíme vaše domovy na nadcházející svátky.

Adventní věnce

Vánoční svícny

Štědrovečerní aranžmá

Možnost individuálních objednávek nebo výběru přímo na prodejně (cca 7 dní před štědrým dnem).